10 Ekim 2012 Çarşamba

RedDominum- Dişiköle Taklitçisi Zavallı Blog: Şiddetli İlişkiler

Gülsem mi acısam mı bu zavallıya bilemedim. Dişiköle ve benim blogumdan sözcükleri alıp, sözde efendi köle ilişkisi yaşıyormuşçasına bir blog açmış zavallı ezik kişilik. İsmi "Şiddetli İlişkiler".

Blogdaki her cümlede disiköle ve reddominum bloglarından bir alıntı bir çalıntı görebilirsiniz. Ben hemencik ekranda ilk gözüme çarpanları buraya eklemek istedim. Bu zavallı ezik, ve başkasının bloglarından birebir çalmak yerine kendi iç dünyasından birseyler uydurmayı bile beceremeyecek seviyesizlikteki kişiyi  görüp biraz eğlenin istedim:))))


Blog'umun ana teması olan bilincin karanlık koridorları lafını bile çalmış. 


Bitti mi? Devamı da var. Tıklayın görün.

Ya da  Dişiköle'ye hitap ettiğim sen benim malımsın, oyuncağımsın laflarını da birebir araklaşmış.Dişikölenin kazara ağzından bana siz yerine Sen diye hitap edişine dair anektodu da araklamış.Zavallı diyorum. Hele ki bu herife inanip da onu efendi sanan kızlar varsa ne kadar ezik bir adamla olduklarını görmeleri lazım.


Güzel olan şu ki, birtakım ezik zavallıların bile blogumdan beslenip ilham almaları mümkünmüş:))) Bunu gördük:)5 yorum:

Evli ve Seks Bağımlısı Bir Adam dedi ki...

:)))

Kadın Efendi dedi ki...

ne mutlu size sevgili arkadaşım iyi örnek alınıyorsunuz işte birde bu tarafından bakın :)))

Red Dominum dedi ki...

Kadın Efendi, zaten başka yanından bakılacak durum yok. Efendilik taslayıp utanmazca blog taklidi yapmanın tek iyi yanı, birilerine ornek olmam:))))))))))))))
Sevgiyle

Kadın Efendi dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

bu da komik o da komik :)))))))))