BANA SORACAGINIZ SORULAR

Bana son dönemde öyle çok kadından  (ve bazen submissive erkeklerden) o kadar çok soru ve mesaj geliyor ki, artık bir açıklama yapma zamanı geldi.

Bloğumu ve kölemin bloğunu okuyan ve icindeki bu itaatkar ruhu ve kişiliği yeni yeni adlandıran kadınlar bana sormaya karar verdiğinde genelde şunu diyorlar. "Okudugum kadarıyla cok farklı bir köle efendi bakışınız var, benim de şu şu şu konularda kendime dair sorularım var. Acaba sorularımı yanıtlar mısıınız?" vs.

Öncelikle, yazılarımda ve bakış açımda doğru ve saygıdeğer , entellektüel ve içten bir yan bulduğunuz için teşekkür ederim. Çekinmeden soru soranların yanıtlarını aldıgını memnun kaldıgını dusunuyorum. Soru sorabilirsiniz elbette.  Bir iki konuya dikkat ederseniz sevinirim.

  1. Şimdiye kadar benimle iletişime geçen tüm kadınların yaptıgı gibi saygılı bir dil kullanarak soru sormanız.Kankanız değilim sonuçta.
  2. Saygılı bir dil kullanırken birden kölemmiş gibi havaya girmemeniz.  Kölem değilsiniz, kölemmiş gibi davranmayın. Soru soruyorsunuz, ve diyalog kuruyorsunuz. Saygı ve nezaket yeterli bunun için.
  3. Bana ait kişisel bilgiler sormamanız  önemli. Sonuçta sizin kendinize ait hisleri konuşuyoruz beni değil.
  4. Webcam aç vs. gibi tekliflerde bulunmamanız. 
  5. Kölemden sözederken  ya da ona dair bir soru sorarken , ona da saygı duyarak bir dil kullanmanız. 

Bu anlamda reddominum@gmail.com adresine sorularınızı gonderebilirsiniz. Zaman buldukça detaylı ve derinlikli yanıtlar vermeye gayret edeceğim.

Red Dominum

5 yorum:

utku dedi ki...

merhaba adım utku 30 yaşındayım ve gayim . yakın bir zamanda danimarkalı bir tükle ilşkim başladı ve birbirimize aşık olduk . ne varki erkek arkadaşım köle sahip ilşkisiyle mutlu olan birisi ve istediğim herşeyi yapmaya hazır ve bundan mutlu olan birisi. yapı olarak ben liberal postmodern açık görüşlü kibar ve sakin biriyim ve hiç bir konuda kimseye kendi işimi yaptırmadım . netten çok araştırma yaptım ama detaylı bilgi bulamadım . kısacası ben bu insanı çok seviyorum ve onu kırmadan mutlu etmek için sahiplik yapmak istiyorum... konuya çok yabancıyım nolur bana anlayabiliceğim bir dilde onun psikolojisini ve ona nasıl davranmam gerektiğini anlatabilirmisiniz


bu arada şimdiden çok ama çok teşekkür ediyorum

utkumono@windowslive.com

Red Dominum dedi ki...

utku, maille yanıt vermistim zaten sana. Umarım isine yaramıstır yanıtım. Selamlar

Adsız dedi ki...

becermenin pazarlaması da bu kadar klas mı olur amk:))

Red Dominum dedi ki...

Adsız, yorumunu yeni farkettim. Cok güldüm okuyunca:)))) Aşkolsun, blogu kimseyi becermek icin acmadım. Tüm yazılara bakarsan , kendimden cok teorik ve ilişkilerin dinamiklerine dair seyler yaziyorum. Yine de cok güldüm mizahi yaklasımına. Tesekkurler yorum için:) Hala gülüyorum:)

Adsız dedi ki...

O Zamanlar siz -küskün kole kızları-altında Beni aynı tarz yorumlar için dövüyordunuz üstad :)) demek ki her şey mooda bağlıymış:))